OnePlus Buds 3, rekor satışa ulaştı

OnePlus, son zamanlarda küresel ve Hint pazarlarına OnePlus Buds 3’ü tanıttı. Hindistan’daki ilk satış gününde, bu Gerçek Kablosuz Stereo (TWS) kulaklıklar, OnePlus‘ın herhangi bir TWS ürünü için en yüksek ilk gün satış rakamlarına ulaştı.

6 Şubat’taki ilk satışında önemli talep gören OnePlus 12R gibi, OnePlus Buds 3‘ün de makul bir fiyat noktasında sunduğu harika özelliklerin bu kulaklıkları popüler kıldığı oldukça muhtemel görünüyor. Kulaklıklar, 49dB gürültü iptali ve LDAC kodekine bir alternatif olan LHDC ile yüksek kaliteli ses ve süper düşük gecikme süresi sunuyor.

OnePlus Buds 3, rekor satışa ulaştı

OnePlus Buds 3, rahatlık ve kaliteli ses performansı için tasarlandı. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu kulaklıklar, uzun süreli kullanım için uygun olan saplı ve silikon kulak uçlarına sahip. 10.4 mm ve 6 nm çift sürücü ile donatılmış kulaklıklar, yüksek kaliteli ses sunuyor. Ayrıca, rahatsızlık verici seslerden arındırılmış bir ses deneyimi için 49dB’ye kadar gürültü iptali sunuyorlar.

Yüksek çözünürlüklü ses desteği ve LHDC 5.0 kodeği, yanında 3D mekansal ses efektleri, dinleme deneyimini daha da iyileştiriyor. OnePlus Buds 3 ayrıca uzun bir pil ömrüne sahip ve toplamda 44 saate kadar çalma süresi vaat ediyor. Öne çıkan bir özellik ise, sadece 10 dakikalık şarjla 7 saatlik çalma süresi sunan hızlı şarj kapasitesi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx