Sosyetenin Beğenilen Çifti Boşanıyor! Dadıdan Sonra Arkadaşıyla Aldattı! 2 Yıl Evrak Topladı Rekor Tazminat İstiyor

19 yıldır birlikte olan Raif Dinçkök ve Esra Tümen Dinçkök çiftinden berbat haber geldi. Sabah gazetesinde yer alan habere nazaran eşi Esra Tümen Dinçkök’ü ikinci defa aldatan Raif Dinçkök bu kez kaçamağının bedelini ağır ödeyecek. 2 yıldır kanıt topladığı tez edilen Esra Tümen Dinçkök tüm evraklar ile mahkemenin yolunu tuttu.

ALİ RAİF DİNÇKÖK KİMDİR?

1971 yılında İstanbul’da doğan Raif Ali Dinçkök Türkiye’nin büyük sanayi kuruluşlarından birisi olan Akkök Kümesi’nin veliahdıdır. Ali ve Sennur Dinçkök çiftinin çocukları olan Raif Ali Dinçkök’ün ismini aldığı dedesi Raif Dinçkök 1912 yılında Selanik’ten İstanbul’a göçen bir ailenin oğluydu. Dede Raif Dinçkök, Türkiye Cumhuriyeti’nin birinci sanayicilerinden birisidir. Raif Ali Dinçkök Amerika Birleşik devletlerinde aldığı eğitimden sonra İstanbul’a gelerek aile şirketinde çalışmaya başladı. sosyeteye süratli giren Raif Ali Dinçkök’ün ismi pek çok ünlü isim ile anıldı.

RAİF ALİ DİNÇKÖK DÜNYANIN EN BÜYÜK MÜTEAHHİTLERİDEN BİRİNİN KZI İLE EVLENDİ

Başak Sayan, Beğenilen Tan, Demet Şener üzere isimlerle ismi çıkan Raif Ali Dinçkök, dünyanın en büyük milletlerarası müteahhitlik firmaları ortasında bulunan TML İnşaatın varislerinden olan Esra Tümen ile 2003 yılında evlendi.

GÜZEL EŞİNİNİ ÇOCUKLARININ BAKICISI İLE ALDATTI

‘Sosyetenin en beğenilen genç çifti’ olan Raif Ali Dinçkök ve Esra Tümen Dinçkök çiftinin evliliklerinin üzerine kısa müddet sonra karabulutlar çöktü. Raif Ali Dinçkök hoş eşi Esra Tümen Dinçkök’ü çocuklarının bakıcısı ile aldattı. Bu olaydan sonra tabi ki de kıyamet koptu ve Esra Tümen Dinçkök ayrılma kararı aldı. Çocukların küçük olması nedeniyle Esra Tümen Dinçkök eşi Raif Ali Dinçkök’ü affetti.

RAİF ALİ DİNÇKÖK EŞİNİ EN YAKIN ARKADAŞI İLE TEKRAR ALDATTI

2020 yılında ise Esra Tümen Dinçkök eşinin kendisini yakın arkadaşı ile aldattığını öğrendi. Tekrar Dinçkök Çiftinin evliliklerinin üzerinde kara bulutlar dolaşmaya başladı.

ESRA TÜMEN DİNÇKÖK 2 YILDIR DOKÜMAN TOPLADI

2 yıldır eşini ikna etmeye çalışan Raif Ali Dinçkök’e büyük sürpriz ise eşinin iki yıldır bir dedektif titizliği ile kanıt toplaması oldu. Artık elinde kabarık bir evrak ile mahkemeye başvuran Esra Tümen Dinçkök hem Raif Ali Dinçkök’den boşanmayı hem de rekor bir tazminat almayı planlıyor.

ESRA TÜMEN DİNÇKÖK KİMDİR?

1975 yılında Libya Tripoli’de doğan Esra Tümen Türkiye2nin birinci müteahhitlik şirketlerinden STFA’nın yöneticiliğini yapan Eser Tümen’in kızıdır. Eser Tümen kurduğu şirketi kısa müddette dünyanın en büyük inşaat firmalarından birisi haline getirdi. Esra Tümen babasının işleri nedeniyle 3 kıta da büyüdü ve düzgün bir eğitim aldı. Esra Tümen Dinçkök babası Eser Tümen’i geçen yıl tatil için gittiği Maldivler’de kaybetti.

BABASININ ŞİRKETİNDE ÇALIŞMAK YERİNE TELEVİZYONU SEÇTİ

Kalp krizi geçiren babanın genç yaşta ölmesi aileyi büyük bir ıstıraba boğarken Eser Tümen aldığı iktisat eğitimine karşın babasının şirketlerinde çalışmadı. CNNTÜRK’te iktisat programı sunan Esra Tümen televizyonculuğu seçti. Fakat 2003 yılında sosyetenin süratli çapkını Raif Ali Dinçkök ile evlenince aile şirketinin başına bile geçmediği televizyonculuğu bir kenara bıraktı. 2 çocuk annesi olan Esra Tümen Dinçkök artık kendisini bir kaç sefer aldatan eşinden yüksek bir tazminat alarak boşanmayı planlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.