Davranış bilimci Dr. John Demartini’nin Bedeller Prensibi kitabı

Nicole Kidman, Paris Hilton, Donal Trump, John Travolta, Sylvester Stallone, Julia Roberts, Brad Pitt üzere ünlülerin mentörü, müellif ve davranış bilimci Dr. John Demartini’nin Değerler Prensibi kitabı, sizlere yepisyeni ufuklar açacak…

Değerlerinizi belirlemeniz, ilham dolu bir baht yaşamanızın anahtarıdır.”

En çok paha verdiğiniz şey ne? Size ne ilham veriyor? Gerçek emelinizi buldunuz mu? Gerçekte kim olduğunuzu biliyor musunuz? Bu çetrefilli sorulara bir çırpıda cevap verebilirsiniz ancak karşılıkların sahiden de sizinle örtüştüğünden emin olamazsınız.

Kendi ruhumuzun gereksinimleri

Gerçek varoluşunuza hizmet etmediğiniz sürece ilham dolu ve tatmin edici bir hayatı ıskalarsınız… Bir ırmakta yuvarlanan taşlar misali karmaşık bir hayatın ihtiyaçlarında boğulursunuz, halbuki size nefes aldıracak olan kendi ruhunuzun ihtiyaçlarıdır, dış dünyanın değil…

Değerler Prensibi

Peki, ne yapacağız? Dünyaca ünlü motivasyon konuşmacısı Dr. John Demartini Değerler Prensibi isimli kitabında tam olarak bu sorunun karşılığını veriyor.

Okurlarını kıymetlerini anlayıp bunları maksatlarına ulaşmak için kullanmaları noktasında cesaretlendirirken umutsuz bir hayatı heyecan dolu, mükemmel bir hayata çevirmenin anahtarını sunuyor.

Hep hayalini kurduğunuz hayatı elde etmek için atabileceğiniz en kıymetli adım nedir? Muhtemelen bu sorunun para biriktirmeye başlamak, daha uygun bir işe girmek, ruh eşimi bulmak ya da evliliğimi düzeltmek üzere bir yanıtı olduğunu düşünebilirsiniz.

Bu cins tahliller, süreksiz bir memnuniyet sağlayabilir lakin hiçbiri gerçek ve kalıcı bir doyum sağlayamaz ya da hayattaki eşsiz emelinize ulaşmanıza yardımcı olamaz.

Sayfa: 432

Zengin ve manevi yaşam

Değerler Prensibi, size her anının ilham verici ve tatmin edici olduğu bir hayatı nasıl yaratabileceğinizi gösteriyor. Birinci adım ise öncelikle en manalı gördüğünüz şeyleri, size nazaran hayattaki en değerli pahaları belirlemektir.

Kendi eşsiz bedellerinizi anladığınızda ve hayatınızı bu pahalara nazaran düzenlediğinizde, ömrünüzün her alanında doyuma ulaşabilir, sevgi dolu bağlarınızı derinleştirebilir, ilham verici bir meslek yaratabilir, finansal bağımsızlık elde edebilir ve güçlü bir manevi yaşama erişebilirsiniz.

Şaşırtıcı bir yolculuk

Dünyaca ünlü motivasyon konuşmacısı Dr. John Demartini, kitabında bu kere sizi şaşırtan bir seyahate çıkarıyor. Dr. Demartini on üç kısımlık anketiyle en kıymet verdiğiniz şeyleri belirlemenizi sağlıyor ve sizi şaşırtacak karşılıklarla baş başa bırakıyor.

Bu kitabın her kısmı, hayatınızın her alanını gerçek değerlerinizle nasıl ilişkilendirebileceğinizi açıklıyor. Böylelikle baştan beri muktedir olduğunuz muvaffakiyete ulaşabilmenin sizin için biricik olan ferdî manifestosunu yazdırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.