Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu müteahhiti değiştirelim biz

Darülaceze Toplumsal Hizmet Kenti’nin temel atma merasimine katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, müteahhit firmayı sahneye davet etti.

Konuşması sırasında sahneye davet ettiği müteahhit firmanın sorumlusundan projenin bitişi için tarih isteyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 36 ay süreyi duyunca reaksiyon gösterdi.

“Bu müteahhiti değiştirelim biz”

“Ne diyor bu ya? Sen nasıl Fatih torunusun? Ne yapıyorsun sen?” diyerek süreyi çok bulduğunu tabir eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Hamza Beyefendi, 36 aydan başladı. 30 aya indi. Bu müteahhiti değiştirelim biz.” tabirlerini kullandı.

Gülüşmeler ve alkışlarla açıklamalarına devam eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, Süleymaniye’nin bitirilme müddetinden örnek verdi.

“Gece-gündüz full time çalışacaksınız”

Müteahhitten 1 yıl içerisinde projenin bitirilmesi için kelam alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kesinlikle önümüzdeki yıl bu günlerde burayı bitirmeniz lazım. Vardiya sistemlerini değiştireceksin. Burada kimse rahatsız olmaz sen merak etme. Gece-gündüz full time çalışacaksınız. Şahit olun, kelam diyor. İnşallah aldığımız kelam yerine gelir.” açıklamasında bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.