Bugün Bilhassa Bu 4 Burç Dikkatli Olsun! 17 Haziran Burç Yorumlarında Kimlere Nasıl İhtarlar Var?

KOÇ : YANLIŞ İZLENİM BIRAKABİLİRSİNİZ

Meslektaşlarınızla olan etkileşimleriniz, bir üst yahut farklı bir departmandan biri tarafından inceleniyor olabilir.

Muhtemelen bundan haberdar olacağınız için kendinizi sansürleyeceksiniz ve bu yüzden yanlış izlenim bırakabilirsiniz. Saygılı olmanız gerekirken, öteki biri üzere davranmanıza gerek yok.

BOĞA : TEHLİKE ALTINDASINIZ

Evde, muhtemelen yakın vakitte yaptığınız bir şeyin tetiklediği kimi tasalar var. Bu değerli bir şey olmayabilir lakin katiyetle bir mühlet için tehlike altındasınız.

Herkese küçük ikramlar ve ekstra ilgi göstermekten memnunsunuz, fakat bundan da çıkarılacak birtakım dersler olmalı, bilhassa de partneriniz olaya dahilse.

İKİZLER : TEORİDE DESTEKLİYORSUNUZ AMA

Teoride bir arkadaşınızın kararını çok destekliyorsunuz, fakat birtakım şeyleri uygulamaya gelince, karışmamayı tercih ediyorsunuz.

Bunun sizin üzerinizde neden düzgün görünmeyeceğini açıklamaya gerek yok. Tahminen bu ortalar nelerle meşgul olduğunuzu anlatabilirsiniz, onlar da kesinlikle anlayacaktır.

YENGEÇ : LÜTFEN SÖZÜNÜZÜ TUTUN

Bu cuma verdiğiniz kelamlara lütfen riayet etmeye çalışın ve son dakika değişiklikleri yapmayın. Yalnızca üzerinizdeki ilgiye hasar vermekle kalmayacak, bundan sonraki prestijiniz pek yeterli düzeyde olmayacak.

Bugünlerde dedikodu eğilimi var ve katiyetle buna kurban olmak istemezsiniz.

ASLAN : BÜYÜK RESME BAKMAK İYİDİR

İlişkinizde bir atmosfer değişikliği olabilir, tahminen de ikinizden biri son vakitlerde pek destekleyici olmadınız.

Neyse ki, bu cuma, evvelce sahip olduklarınızı tekrar elde etmek için en uygun tabanı oluşturuyor. Küçük şeyler için kendinizi hatalı hissedebilirsiniz lakin tahminen de artık büyük resme bakmak en uygunudur.

BAŞAK : YEDİKLERİNİZDE ÇOKA KAÇMAYIN

Doktor ziyareti üzere hayat stiliyle ilgili değerli aktiflikleri ertelemeyi bırakın. Gerçeklerden kaçmaya çalışanlarla yıldızlar pek âlâ davranmayacak ve emin olun tüm gün aklınızda bu olacak.

Öğleden sonra, yediklerinize daha dikkat etmek ve çoka kaçmamak isteyebilirsiniz.

TERAZİ : HERŞEYE HAYIR DEMEYE HAZIR MISINIZ?

Bu halde davranmanız için değerli bir neden olmamasına karşın, bu cuma her şeye hayır dediğiniz bir gün olacak.

Çok olumlu bir ruh halinde değilsiniz ve muhtemelen önünüze getirilen her şeye karşı isteksizsiniz. Kimi kararlar önümüzdeki haftaya ertelenebilirken, bugün karar vermeniz gereken ve ruh halinizin sizi ele geçirmesine müsaade vermemeniz gereken bir şey olabilir.

AKREP : BU CUMA İŞİNİZ HER ZAMANKİNDEN KOLAY

Büyük işler yerine küçük işlerle uğraşırsanız bu cuma işiniz daha kolay olabilir. Fakat bu, tüm çalışmalarınızı şimdilik de olsa erteleyebileceğiniz manasına gelmez.

Arzunuza nazaran bir şeyleri kenara atabilmek için ekstra adımlar atmanız gerekebilir. Neyse ki, gün çok ağır olsa da, vakit uçup gidecek ve düşündüğünüzden daha kısa müddette kendinizi konutunuzda dinlenirken bulacaksınız.

YAY : AKŞAM OLUNCA MOTORU KAPATMANIZ GEREKİYOR

Görünüşe nazaran planlama yeteneğiniz bugün ortaya çıkacak ve tahminen de üyeleri sahiden ne yaptıklarını bilmeyen bir grup için bir şeyler organize edebileceksiniz.

Tabii ki, göz önünde olmayı seveceksiniz ve tecrübenizi kanıtlamak için kimi ekstralar da ortaya koyacaksınız. Akşamın ilerleyen saatlerinde motoru kapatıp iş hakkında düşünmeyi bırakmakta zorlanabilirsiniz.

OĞLAK : BU YOLDA DEVAM EDİN

Her türlü deneye hazırsınız ve muhtemelen bu yeni tutumunuzu iş yerinde deneyeceksiniz. İş yerindeki davranışlarınızdaki son değişikliklerinizle ilgili net sonuçlar var ve tahminen de bu yolda devam etmelisiniz.

Öte yandan, meskende, her vakit kaçınmaya çalıştığınız birtakım işlere artık yönelmeniz gerekebilir. Daha fazla mazeret aşık usandırır.

KOVA : KARAR ALMA SÜRECİNİ UZATMAYIN

İmzalamak üzere olduğunuz dokümanlar konusunda dikkatli olmanız ve ayrıyeten üzerinde baskı hissediyorsanız rastgele bir karar alma sürecini uzatmanız gerekebilir.

Bu hakikaten emin olmadığınız taahhütlerde bulunmak için en güzel vakit değil lakin tıpkı vakitte kendinizi diğer bir tarafa de sürüklemeyin zira çok fazla tereddüt katiyetle sizi bir yere götürmez.

BALIK : SOĞUKANLILIĞINIZ ÖRNEK OLACAK

Bu cuma günü hayli rahatlayacaksınız ve meydana gelen rastgele bir problemden büyük bir yaygara çıkarmayacaksınız.

Soğukkanlılığınızı müdafaanız herkese örnek olacaktır. Ayrıyeten öğlenden sonra, kıymetli birinin önünde kendi çıkarlarınızı ve tahminen de meslektaşlarınızın çıkarlarını temsil edeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.