Boşanmak istediği eşi sokağı savaş alanına çevirdi

Maltepe’ye bağlı Fındıklı Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda, eşi Serdar H.’den (42) şiddet gören 2 çocuk annesi S.H. (38) boşanma davası açarak 18 yıllık evliliğini bitirmeye karar verdi. S.H. taşınmaya karar verince, eşi Serdar H., üç akrabasıyla birlikte konutun bulunduğu binanın önüne geldi. 

Şiddet gördüğü eşi Serdar H.’ye (42) boşanma davası açan S.H (38) taşınmaya karar verince, eşi Serdar H., üç akrabasıyla birlikte Maltepe’de bulunan konutun önüne geldi. Ellerindeki levyelerle S.H’nin kardeşinin arabasını kullanılmaz hale getiren Serdar H., eşi S.H’ye ve kardeşine tehditler savurdu. 

“18 YILDIR ŞİDDET GÖRÜYORUM”

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan S.H., “Oğlum babasına ‘Annem taşınıyor’ diye haber vermiş. Eşim çıldırmış halde konutun önüne geldi. Erkek kardeşimin aracı dışarıdaydı, levyeler ve sopalarla erkek kardeşimin aracını kullanılmaz hale getirdiler. Ben bu adamdan 18 yıldır şiddet görüyorum, bir türlü boşanamadım. Kurtulmak istiyorum. Çocuklarıma da kızıma da şiddet uyguladı. Kızımın psikolojisini bozdu” sözlerini kullandı.

“BELKİ DE BENİM MEVT HABERİMİ YAPIYOR OLACAKTINIZ”

Eşinin akrabalarıyla birlikte meskeninin kapısını kırdığını tabir eden S.H., “Belki de şu an benim mevt haberimi yapıyor olacaktınız. Ben yaşamak istiyorum, bu canilerden kurtulmak istiyorum. Devle

timizden yardım istiyorum, ne olur bana bir yardım eli uzatın. Durduramıyorum ben bunları. Her seferinde meskenimi basıyorlar, can güvenliğim yok benim şu an” dedi. 

“UZAKLAŞTIRMA KARARI BİTİNCE TAARRUZA GEÇİYOR”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.